
Y-H sorozatú három-fázisú tengeri motorok
Y-H sorozatú három-fázisú tengeri motorok
Tanúsítvány: Globális osztályozási tanúsítvány
Keret mérete: 80-400
Kimeneti teljesítmény: 0,55-450 kW
Névleges feszültség: 380 V, 440 V, más feszültség testreszabható
Névleges frekvencia: 50 Hz, 60 Hz
A Guangzhou Haoqing Mechanical and Electrical Equipment Co., Ltd. az y-h sorozatú háromfázisú- tengeri motorok egyik vezető gyártója és szállítója Kínában. Üdvözöljük, hogy Kínában gyártott, kiváló-minőségű y-h sorozatú három-fázisú tengeri motorokat vásároljon itt gyárunkból. Minden testreszabott termék kiváló minőségű és alacsony áron.
|
Y-H sorozatú három-fázisú tengeri motorok |
|
| Bizonyítvány | Globális osztályozási tanúsítvány |
| Keret mérete | 80-400 |
| Kimeneti teljesítmény | 0,55-450 kW |
| Névleges feszültség | 380 V, 440 V, más feszültség testre szabható |
| Névleges frekvencia | 50 Hz, 60 Hz |
| Szigetelési osztály | F ,H |
| Vám | S1, egyéb feladatok testreszabhatók |
| Védelmi osztály | IP44, IP55, IP56, IP65, IP66 |
| Hűtési módszer | IC411, más hűtési mód testreszabható |
| Felszerelés | B3,B35,V1,V5,V6,B5 |
| Környezeti hőmérséklet |
Környezeti hőmérséklet: -0 fok -45 fok |
| Magasság | 0 m |
| Állórész tekercs | 100% tiszta réz vákuumnyomásos impregnálással (VPI) |
| Termisztor (PTC,PT100) ,Fűtés kérésre elérhető | |
| Rotor tekercs | Mókus{0}}ketrec |
| A hosszú tengely testreszabható | |
Termék áttekintése:
- Y-H sorozatú tengeri három-fázisú aszinkron motor, Alkalmas különféle hajók, például szivattyúk, szellőztetés, szeparátorok, hidraulikus gépek és egyéb segédberendezések vezetésére, előnyei a nagy hatékonyság és a nagy indítónyomaték, valamint 11 globális osztályú minősítéssel rendelkezik.
- Termék jellemzője:Nedvességálló, Penészálló, Só{0}}Permetezésálló, Korrózióálló
A motorok további műszaki adataiért és méreteiért forduljon hozzánk



Népszerű tags: y-h sorozatú háromfázisú tengeri motorok, Robbanásbiztos motor, Meleghengerlő motorok, IE1 villanymotorok, IE3 nagy hatékonyságú váltakozó áramú motorok, Inverteres motorok, VHS sorozatú függőleges üreges tengelyű villanymotorok
YZR YZ sorozatú indukciós motorok darukhoz és kohász...
YG sorozatú váltakozó áramú motorok asztali görgőhöz
YVF sorozatú változó frekvenciájú aszinkron motor
YR sorozatú alacsony feszültségű csúszó{0}}gyűrűs vá...
VHS sorozatú függőleges üreges tengelyű elektromos m...
YGFFB265-TH Vevőspecifikus motorok asztali görgőhöz
A szálláslekérdezés elküldése




