
YVF sorozatú változó frekvenciájú aszinkron motor
YVF sorozatú változó frekvenciájú aszinkron motor
Keret mérete: 63-355
Kimeneti teljesítmény: 0,12-315 kW
Névleges feszültség: 380 V, 400 V, 415 V, 440 V, 460 V, 550 V, 660 V, 690 V
Névleges frekvencia: 0-50 Hz, 50-100 Hz
A Guangzhou Haoqing Mechanical and Electrical Equipment Co., Ltd. az yvf sorozatú változtatható frekvenciájú aszinkron motorok egyik vezető gyártója és szállítója Kínában. Üdvözöljük a Kínában gyártott, nagy-minőségű yvf sorozatú, változtatható frekvenciájú aszinkron motorok vásárlásakor gyárunkból. Minden testreszabott termék kiváló minőségű és alacsony áron.
|
YVF sorozatú változó frekvenciájú aszinkron motor |
|
| Keret mérete | 63-355 |
| Kimeneti teljesítmény | 0,12-315 kW |
| Névleges feszültség | 380 V,400 V,415 V,440 V , 460 V ,550V,660V,690V |
| Névleges frekvencia | 0-50 Hz, 50-100 Hz |
| Szigetelési osztály | F vagy H |
| Vám | S1, Inverter Duty, VFD Duty |
| Védelmi osztály | Teljesen zárt típus, IP55, IP56 |
| Hűtési módszer | IC416, Force ventilátor hűtés |
| Felszerelés | B3,B35,V1,V5,V6,B5 |
| Környezeti hőmérséklet | -20 fok -40 fok Egyéb hőmérséklet testreszabható |
| Magasság | 1000 m-nél kisebb vagy azzal egyenlő Egyéb magasság testreszabható |
| Állórész tekercs |
100% tiszta réz vákuumnyomásos impregnálással (VPI) |
| Termisztor (PTC,PT100) ,Fűtés kérésre elérhető | |
| Rotor tekercs | Mókus{0}}ketrec |
| Standard | IE2 magas-hatékonyság |
| Eff. Osztály | IE1 |
| A hosszú tengely testreszabható | |
Termék áttekintése:
YVF sorozatú háromfázisú indukciós motorok (változtatható frekvenciájú motor, frekvenciaváltó motor, VFD indukciós villanymotor), amelyek kohászat, kémia, textil, gyógyszertár, nyomda, csomagoló és élelmiszeripar főmotorjaként használhatók olyan gépeken vagy berendezéseken, amelyeknél állítható sebességre van szükség, például ventilátor, szivattyú, numerikus vezérlőgép, megmunkáló központ stb.
Az YVF sorozatú háromfázisú aszinkronmotorok{0}}az ISO 9001 szabvány szerint készülnek. Az YVF sorozatú háromfázisú indukciós motorok megfelelnek az IEC60034 szabványnak, valamint teljesítik és meg is haladják az AS/NZS 1359.5:2004 minimális energiahatékonysági besorolását.
Az YVF sorozat három{0}}fázisú indukciós motorjai nagy hatékonyságot, alacsony zajszintet, alacsony vibrációt és magas reteszelt nyomatékot kínálnak.
A motorok további műszaki adataiért és méreteiért forduljon hozzánk



Népszerű tags: yvf sorozat változó frekvenciájú aszinkron motor, Kína yvf sorozat változó frekvenciájú aszinkron motor gyártók, beszállítók, gyár, 3 fázisú aszinkron váltakozó áramú motorok, Motorok darukhoz és kohászati alkalmazásokhoz, Asztali görgőmotorok, YG sorozatú váltóáramú motorok asztali görgőkhöz, YGFFB-185-TH, YR sorozatú kisfeszültségű csúszógyűrűs váltakozó áramú motorok
A szálláslekérdezés elküldése










