
YG sorozatú váltakozó áramú motorok asztali görgőhöz
YG sorozatú AC motor asztali görgőhöz
Keret mérete: 112-225
Kimeneti teljesítmény: 0,3-15 kW
Névleges feszültség: 380 V, 400 V, 415 V, 440 V, 460 V, 550 V, 660 V, 690 V
Névleges frekvencia: 50 Hz, 60 Hz
Szigetelési osztály: F vagy H
A Guangzhou Haoqing Mechanical and Electrical Equipment Co., Ltd. az egyik vezető gyártója és szállítója az yg sorozatú váltóáramú motorok asztali görgőihez Kínában. Üdvözöljük, hogy gyárunkból vásároljon kiváló -minőségű yg sorozatú, Kínában gyártott asztali görgős váltóáramú motorokat. Minden testreszabott termék kiváló minőségű és alacsony áron.
|
YG sorozatú AC motor asztali görgőhöz |
|
| Keret mérete | 112-225 |
| Kimeneti teljesítmény | 0,3-15 kW |
| Névleges feszültség | 380 V,400 V,415 V,440 V , 460 V ,550V,660V,690V |
| Névleges frekvencia | 50 Hz, 60 Hz |
| Szigetelési osztály | F vagy H |
| Vám | S5-40%, Inverter Duty, VFD Duty testreszabható |
| Védelmi osztály | Teljesen zárt típus, IP55, IP65 |
| Hűtési módszer | IC410, más hűtési mód testreszabható |
| Felszerelés | B3,B35,V1,V5,V6,B5 |
| Környezeti hőmérséklet | -20 fok -50 fok, más hőmérséklet testreszabható |
| Magasság | 1000 m-nél kisebb vagy azzal egyenlő Egyéb magasság testreszabható |
| Állórész tekercs | 100% tiszta réz vákuumnyomásos impregnálással (VPI) |
| Termisztor (PTC,PT100) ,Fűtés kérésre elérhető | |
| Rotor tekercs | Mókus{0}}ketrec |
| Standard | IEC60034, IEC motorok |
| Pólusok száma | 4-20P |
| A hosszú tengely testreszabható | |
Termék áttekintése:
- Az YG sorozatú három{0}}fázisú motorok görgős asztalokhoz a JG2 sorozatú motorokon alapuló új generációs motorok. Átfogó teljesítménye összehasonlítható a nemzetközileg értékesített hasonló termékekkel. A következő tulajdonságokkal rendelkeznek:
- Az YG sorozatú motorok beépítési méretei megfelelnek az IEC szabványnak . A burkolat védettségi foka IP54. A hűtés típusa IC410. A névleges feszültség 380 V. A névleges frekvencia 50 Hz. A kapocsdoboz a motorok bal oldalán található, a tengelyhosszabbítás felől nézve. A motorok teljesen földeltek, és teljesen földeltek, és vannak kapcsolat.
- Az YG sorozatú motorok a végfelhasználás szerint YGa és YGb típusokba sorolhatók. A YGa motorok nagy blokkolónyomatékkal, alacsony blokkolóárammal, magas dinamikus állandóval, lágy mechanikai karakterisztikával stb. rendelkeznek, és képesek gyakori indításra, fékezésre és irányváltásra. A motorokat főként a kohászati iparban és hasonló munkakörülmények között a munkaasztalok görgőinek meghajtására használják. Az YGb motorok nagy teljesítményű, nagy hatásfokú, széles állítható fordulatszám-tartománnyal, kemény mechanikai jellemzőkkel, stb. rendelkeznek. A motorokat főként a kohászati iparban és hasonló munkakörülmények között használják szállítóasztalok görgőinek meghajtására.
- Az YGa motorok H szigetelési osztályúak, névleges üzemi típusa S5, amelyet a reteszelőnyomaték és a dinamikus állandó függvényében választanak ki az illeszkedő munkaciklussal. Az FC a munkaciklust jelenti, az FC pedig 15%, 25%, 40% vagy 60%. A műszaki adatok táblázatában szereplő YGa motorok teljesítménye folyamatos üzemre és csak referenciaként van megadva.
- Az YGb motorok F szigetelési osztályúak, a névleges üzemi típus pedig S1, amelyet a folyamatos üzem teljesítménye alapján választanak ki.
- Az YG sorozatú motorok inverterrel állíthatók. Az YGa motorok 20 és 80 Hz között, az YGb motorok pedig 5 és 80 Hz között állíthatók. Kérjük, forduljon műszaki osztályunkhoz, ha egyéb, a műszaki adattáblázattól eltérő adatokra van szüksége.
A motorok további műszaki adataiért és méreteiért forduljon hozzánk


Népszerű tags: yg sorozatú váltóáramú motorok asztali görgőhöz, Kína yg sorozatú váltóáramú motorok asztali görgőgyártók, beszállítók, gyár számára, IE1 villanymotorok, YBX3 sorozatú robbanásbiztos háromfázisú indukciós motorok, YG sorozatú váltóáramú motorok asztali görgőkhöz, YGFFB265 TH Ügyfélspecifikus motorok asztali görgőkhöz, YGFFB265-TH, YVF sorozatú változó frekvenciájú aszinkron motor
A szálláslekérdezés elküldése










