
IE2 AC motorok
YE2 sorozatú IE2 nagy-hatékonyságú három-fázisú indukciós váltakozó áramú motorok
IE2 AC motorok
YE2 sorozatú IE2 nagy-hatékonyságú három-fázisú indukciós váltakozó áramú motorok
Keret mérete: 63-355
Kimeneti teljesítmény: 0,12-315 kW
A Guangzhou Haoqing Mechanical and Electrical Equipment Co., Ltd. az ie2 váltakozó áramú motorok egyik vezető gyártója és szállítója Kínában. Üdvözöljük a Kínában gyártott, kiváló minőségű-minőségű ie2-es váltakozó áramú motorok vásárlásában itt, gyárunkban. Minden testreszabott termék kiváló minőségű és alacsony áron.
| YE2 sorozatú IE2 nagy-hatékonyságú három-fázisú indukciós váltakozó áramú motorok | |
| Keret mérete | 63-355 |
| Kimeneti teljesítmény | 0,12-315 kW |
| Névleges feszültség | 380 V,400 V,415 V,440 V , 460 V ,550V,660V,690V |
| Névleges frekvencia | 50 Hz, 60 Hz |
| Szigetelési osztály | F vagy H |
| Vám | S1 |
| Védelmi osztály | Teljesen zárt típus, IP54, IP55, IP56 |
| Hűtési módszer | IC411, IC416, IC410, IC511 |
| Felszerelés | B3,B35,V1,V5,V6,B5 |
| Környezeti hőmérséklet | -20 fok -40 fok Egyéb hőmérséklet testreszabható |
| Magasság | 1000 m-nél kisebb vagy azzal egyenlő Egyéb magasság testreszabható |
| Állórész tekercs | 100% tiszta réz vákuumnyomásos impregnálással (VPI) |
| Termisztor (PTC,PT100) ,Fűtés kérésre elérhető | |
| Rotor tekercs | Mókus{0}}ketrec |
| Standard | IEC60034, IEC motorok |
| Eff. Osztály | IE2 magas-hatékonyság |
| A hosszú tengely testreszabható | |
Termék áttekintése:
A YE2 sorozat három-fázisú aszinkron váltakozóáramú motorja (IE2) összhangban van a GB 18613{5}}2012-es számú, a kis- és közepes méretű, háromfázisú aszinkronmotorok energiahatékonysági határértékével és energiahatékonysági besorolásával kapcsolatos harmadik hatékonysági szabvánnyal (IE2). Kialakításának hatékonyságának javítása pedig összhangban van a feldolgozóipar energiatakarékosságára és fogyasztáscsökkentésére vonatkozó állami elvárásokkal.
YE2 sorozatú motorok az IEC60034 szabványnak megfelelő beépítési mérettel, olyan jó tulajdonságokkal rendelkezik, mint az optimális szerkezet, vonzó megjelenés, alacsony zajszint, nagy hatásfok, magas védelmi osztály, valamint magas szigetelési osztály. A YE2 sorozatú motorok széles körben használhatók különféle általános felhasználású gépekben, például ventilátorokban, szivattyúkban, szerszámgépekben, kompresszorokban, szállításban és így tovább.
A motorok további műszaki adataiért és méreteiért forduljon hozzánk



Népszerű tags: ie2 ac motors, Kína ie2 ac motors gyártók, beszállítók, gyár, IE1 villanymotorok, IE3 villanymotorok, Inverteres motorok, Hajómotorok, Motorok darukhoz és kohászati alkalmazásokhoz, YZR YZ sorozatú indukciós motorok darukhoz és kohászati alkalmazásokhoz
A szálláslekérdezés elküldése









